Vintage w eleganckim wydaniu

tatuum, awionetka

Witam i zapraszam!

Na dobry początek zamieszczam jedną z moich ulubionych stylizacji. Choć pamiętaj, że GeeWay to nie tylko kolejny szafiarski blog modowy. Stylizacje tak i owszem, bo to moja forma modowego wyżycia. Ale oprócz blogereczki pozującej do zdjęć, znajdziesz tu również literackie wypociny na tematy około modowe. Między innymi mniej lub bardziej umiejętne recenzje tego co obejrzę lub przeczytam. Głębokie przemyślenia fashionistki z serii “dokąd zmierza ten świat” oraz co zakrawa o żenadę, a co zachwyca w świecie mody.

Dlaczego dopiero teraz?

Trochę to trwało, ale w końcu Gee zagościła w internetowych przestworzach. Nie było to łatwe, bo ciągle coś:) I nie, nie chodzi tu o brak umiejetności skoncentrowania się na jednej rzeczy. Bardziej o zdobywanie umiejętności skoncentrowania sie na kilku rzeczach a raczej osobach na raz:P Ogarnianie dwójki dzieci dla świeżo upieczonej mamy to nie lada wyzwanie. W dodatku jeśli ta, przy codziennych obowiązkach, próbuje znaleźć chwilę dla siebie. Ale wychodzę z założenia, że wszystko to kwestia organizacji i wsparcia najbliższych. Dlatego właśnie GeeWay IS now ON!

A dzisiaj na blogu…

Ok wystarczy tego pisania, bo pewnie i tak 90% z Was zatrzymała się na drugim zdaniu i przeszła do zdjęć. Takie czasy!
Dziś elegancki total vintage look, no może poza butami. Marynarka i spodnie wygrzebane na vintageowych targach, okulary też wiekowe, bo noszone jeszcze przez moją ciocię w latach 70. Niby wszystko ma swoją historię, ale od stylizacji bije świeżością i lekkością. Look elegancki, ale bez sztywniactwa. Idealny do biura lub na bardziej oficjalną rodzinną imprezę. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Miłego oglądania!

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

Marynarka – Vintage Market; Spodnie – Vintage Market; Buty – Hegos


fot. Mr Blacksheep Photography https://www.facebook.com/Mr.BlacksheepPhotography/

You may also like

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *