Wielkie powroty

tatuum, awionetka

Łódź miasto, w którym się urodziłam i wychowałam. Często kojarzone z obskurnymi ulicami, szarą strefą, ogólnym nieładem i brudem, ostatnimi czasy daje mi się poznać na nowo z innej, tej bardziej pozytywnej strony.
Sześć miesięcy temu, ze stolicy, sprowadziliśmy się na stare śmieci i mimo mojej początkowej niechęci do tego pomysłu, muszę przyznać, że jest mi tu coraz lepiej:)
Oczywiście spowodowane jest to przede wszystkim komfortem, który przy dwójce dzieci dają mi rodzice. Ale też miasto samo w sobie zaczyna mnie powoli zachwycać swoim nowo nabytym urokiem.
Dlatego dziś casualowa stylizacja w łódzkich murach. Świeci słońce, wiosnę czuć w powietrzu a odgłosy parzonej kawy dobiegają do nas z Offa:)

Dziś w roli głównej mój ulubiony grubo pleciony sweterek vintage na krotki rękaw w obłędnych kolorach. Do tego levisy, które wyhaczyłam przypadkowo na jakiejś promocji i wbiłam się w o rozmiar mniejsze niż sprzed ciąży. Nie ukrywam, dzieciaki dają czasem popalić, więc ciągłe bieganie za piłka lub spacery z małą w chuście robią swoje:P Wygrzebałam tez moje zeszłoroczne białe buty z Zary, które po prostu uwielbiam. No i mały prezent, który sprawiłam sobie na dzień mamy:) Pod przykrywką większej wygody przy małym dziecku zakupiłam torbę Karla Lagerfelda w pięknym pudrowym różu przewieszaną przez ramię. Idealnie zastępuje tę do ręki. A jaka wygodna:P Czego kobieta nie wymyśli, żeby usprawiedliwić swoje zakupy;)
No dobrze zapraszam do oglądania!

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

tatuum, awionetka

Jeansy – Levi’s; Sweterek – Vintage; Szalik – H&M; Torba- Karl Lagerfeld


fot. Mr Blacksheep Photography https://www.facebook.com/Mr.BlacksheepPhotography/

You may also like

5 Comments

  1. Sweterek świetny taki hipisowski a ja uwielbiam taki styl 😉 Wstyd się przyznać ale też nie za ciekawie kojarzyłam Łódź. Kiedyś przejeżdżałam i było obskurnie ale to było dawno, teraz pewnie zmieniło się na lepsze 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *