Blog Parenting Poznań

15027647_994513613993332_3460365642849707126_n

Inicjatywa, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Wszyscy blogerzy parentingowi w jednym miejscu!

Piszesz blog o tematyce rodzinnej, masz ochotę poznać ludzi z branży i wyrwać się na chwilę z domu? Zapraszam na wydarzenie BLOG PARENTNG POZNAŃ (18.03. 2017) organizowane przez Barbarę Tomczak, autorkę bloga www.pierwsze-kroki.com

To już za chwilę, dowiedzmy się o nim nieco więcej od samej organizatorki,mamy, blogerki, kobiety pełnej pozytywnej energii, której kołem napędowym jest działanie:)

1.Basiu, Blog Parenting Poznań, skąd pomysł?

Pomysł na początku był zupełnie inny. Chciałam zorganizować spotkanie znacznie mniejsze, dla około 30 blogerów. Po spotkaniu z Parkiem Rodzinka w Skórzewie i poznaniu ich opinii, spotkanie z 30 osób przerodziło się w spotkanie na 150 osób. Wyzwanie bardzo duże! Uwielbiam zaskakiwać samą siebie, dlatego się go podjęłam.

2. Jaki jest cel tej inicjatywy?

Cel to przede wszystkim poznanie innych blogerów w swojej dziedzinie oraz nauka. Na spotkaniu będą obecne bardzo popularne osoby z ten kategorii, dzięki czemu dowiemy się bardzo ciekawych rzeczy – uwierzcie mi! Nauczymy się jak współpracować z markami, jak poruszać się w świecie blogowym. Myślę ,że każdy wyniesie coś dla siebie. Chciałam coś przyjemnego i wartościowego połączyć z czymś pożytecznym dlatego na spotkaniu odbędzie się zbiórka pieniążków dla osób potrzebujących.

3. Co takie spotkanie przyniesie blogerom?

Przede wszystkim pozwoli wyjść z domu. Poznać innych ludzi i nauczyć się jak zadbać jeszcze bardziej o swój blog by był jeszcze bardziej popularny. Każda blogerka otrzyma szansę na zdobycie ciekawych propozycji współpracy, dzięki obecnym na spotkaniu firmom. Przewidziana jest też paczka z upominkiem!

4. Kogo będziemy mogli wysłuchać podczas eventu?

Na spotkaniu będą obecni tacy blogerzy jak Marysia i Kuba z bloga oczekując.pl, Ilona z bloga mumandthecity.pl, Agnieszka prowadząca blog buuba.pl oraz Tomek z bloga TastyWayOfLife.pl. Poza tym ciekawe prelekcje poprowadzi Agnieszka z Instrukcję Poprosze oraz reprezentanci firm Ziaja, Anex oraz pogotowia ratunkowego.
Myślę, że warto także wspomnieć o warsztatach na mniejszej salce lub w kuchni. Szef kuchni Piotr Skiba poprowadzi warsztaty gotowania dla blogerów, Poznańskie stowarzyszenie noszenia w chuście pięć par nauczy poprawnie motać dziecko. A firma Ziaja będzie prowadziła dermo konsultacje skóry. To nie wszystkie atrakcje, ale nie mogę zdradzić za dużo, bo nie będzie niespodzianek.

5. Blogerzy i ich dzieci mile widziane. Przewidujesz jakieś atrakcje dla naszych pociech?

Dla zupełnych maluszków niestety nie. Natomiast dla dzieci, które są już na tyle samodzielne by bawić się bez pomocy już tak. Przewidziana jest super zabawa w parku, konkursy, a to wszystko pod czujnym okiem animatorów którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem. Natomiast nie będą ich opiekunkami i to warto pamiętać – musi być z dzieckiem ktoś dorosły.

 6. Życie rodzinne, blog, organizacja wydarzenia, jak Ty na wszystko znajdujesz czas? Musisz być mocno zorganizowaną mamą, żeby to wszystko ogarnąć:)

Nie jestem ani trochę zorganizowana. W domu panuje wieczny chaos. Po prostu jestem taką osobą, która lubi mieć dużo na głowie. Musi się coś dziać bym czuła, że spełniam marzenia. Blog Parenting Poznań to takie maje małe spełnienie i mam nadzieję, że na jednej edycji się nie skończy.

7. Na koniec, parę słów zachęty dla uczestników:)

Każdy bloger w kategorii parentingu powinien się tu pojawić.Nie ma drugiego takiego wydarzenia dla nas, nie ma lepszego miejsca na takie spotkanie i nie ma lepszych prowadzących prelekcje od tych zaproszonych na Blog Parenting Poznań. Będzie ciekawie, inspirująco, zabawnie. Będą atrakcje dla dużych i małych. To jest szansa dla blogerów, z której warto skorzystać.

Jak widzicie nic dodać, nic ujać. Jeśli jesteś blogerem parentingowm, nie pozostaje Ci nic innego jak zjawić się na tym spotkaniu. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *