Jak wesprzeć Rutynka?

TU znajdziesz szczegółowe informacje jak wesprzeć projekt -> LINK.

O co chodzi z projektem i wspieraniem?

Stworzyłam karty, żeby pomóc sobie. Okazało się, że pomagają on też innym (moim znajomym). Teraz chcę się tym podzielić z innymi. Kampania na wspieram.to ma na celu uzyskanie potrzebnej kwoty pieniędzy na wyprodukowanie kart, tak, aby mogły trafić one do Was i pod wiele innych dachów:)

Każdy może się zapoznać z opisem tego produktu na wspieram.to i go kupić (korzystając z nagród po prawej stronie). Jeżeli będzie wystarczająco zainteresowanych i uda się uzbierać minimalną kwotę potrzebą do realizacji (9000 tys. pln), to karty zostaną wyprodukowane, a wszyscy wspierający dostaną karty najpóźniej w listopadzie. Jeżeli nie uda się uzbierać minimalnej kwoty potrzebnej na wyprodukowanie tych kart, to pieniądze wrócą na konto wspierających, a karty nie zostaną wyprodukowane.

O tym jak działają takie platformy możesz więcej dowiedzieć się np. tutaj

Jak działa platforma wspieram.to?

Zajrzyjcie proszę na stronę pytań i odpowiedzi na wspieram.to w sekcji pytania i odpowiedzi –  i kliknij POLSKI KICKSTARTER – DLA WSPIERAJĄCYCH PROJEKTY.

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie/większość pytań, które mogą się pojawić. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na zakładki:

-> WSPARCIE -> Jak mogę wspierać?

-> WSPARCIE -> W jaki sposób mogę przelać środki na wsparcie?

-> WSPARCIE -> Czy zostanę poinformowany jeśli projekt który wspieram uzbiera odpowiednią kwotę?

-> WSPARCIE -> Czy mogę zapłacić inaczej niż przez Transferuj.pl?

-> WSPARCIE -> Czy mogę wycofać moje wsparcie?

-> WSPARCIE -> Kiedy dostanę zwrot środków wpłaconych na projekt zakończony niepowodzeniem?

-> NAGRODY -> Kto określa nagrody?

-> NAGRODY -> Co oznacza – spodziewana data doręczenia?

-> NAGRODY -> Kto jest odpowiedzialny za dostarczenie nagród?

-> NAGRODY -> Jak dowiem się kiedy otrzymam nagrodę?

Jestem przekonana, że Rutynek może pomóc wielu rodzinom, dlatego ten projekt jest dla mnie tak ważny. Gdyby więc jeszcze pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości, piszcie proszę do mnie śmiało na adres geeway@geeway.pl – dołożę wszelkich starań, żeby pomóc i odpowiedzieć.

Dziękuję niezmiernie za ciepłe słowa i dotychczasowe wsparcie – zarówno finansowe na platformie wspieram.to jak i w udostępnianiu informacji o tej kampanii – w ten sposób więcej mam może dowiedzieć się o Rutynku, a projekt będzie miał większe szanse zakończenia sukcesem.

Ściskam,

Gee

TU znajdziesz szczegółowe informacje jak wesprzeć projekt -> LINK.