5 pomysłów na elegancki, świąteczny prezent

Wybór prezentów świątecznych może stanowić nie lada wyzwanie, niezależnie od tego czy obdarowujemy kolegę z pracy czy członka rodziny. Obecnie w sklepach znajdziemy wiele wariantów prezentów dla każdego – od skórzanych portfeli aż po naczynia miedziane. Jak wybrać odpowiedni, elegancki prezent?

Kalendarz – idealny prezent dla każdego

Kalendarz w formie organizera to zdecydowanie ponadczasowy prezent. Sprawdzi się jako podarunek zarówno dla młodszych członków rodziny oraz dla starszych. Na rynku dostępne są skórzane modele, które najczęściej posiadają wydzielone miejsce na długopis, notes czy wizytówki. Taki organizer będzie nieocenionym prezentem dla biznesmenów, którzy spotykają się w pracy z klientami czy kontrahentami.

Naczynia miedziane – stylowy dodatek do kuchni

Naczynia miedziane to przede wszystkim bardzo praktyczny prezent, który łączy w sobie praktyczność i elegancję. Miedziane garnki oraz patelnie charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo znane są z wysokiej funkcjonalności dzięki równomiernemu podgrzewaniu potraw i minimalizowaniu szans na podpalenie dań. Naczynia miedziane są więc idealnym prezentem dla osób, które spędzają sporo czasu w kuchni.

 

Portfel skórzany – elegancki prezent dla mężczyzn

Skórzany portfel to eleganckie akcesorium, które doceni każdy mężczyzna. Mnogość wariantów dostępnych na rynku sprawi, że nietrudno jest znaleźć odpowiedni model. Wybierać można między portfelami czarnymi, grantowymi lub klasycznymi odcieniami brązu. Coraz częściej skórzane portfele zastępowane są przez tzw. card-holder, które sprawdzą się w przypadku panów korzystających tylko z kart płatniczych.

Zastawa stołowa – połączenie funkcjonalności i estetyki

Zastawa stołowa to nietuzinkowy prezent świąteczny, który sprawdzi się szczególnie młodym małżeństwom lub parą, które dopiero rozpoczynają wspólne mieszkanie. Wybierając zastawę, poza kolorem czy wzorem, warto zwrócić uwagę także na materiał z jakiego jest wykonana – najczęściej jest to porcelana, szkło oraz kamionka. Każdy z tych surowców charakteryzuje się innymi właściwościami i stopniem wytrzymałości. Kupując zastawę dobrze jest także wcześniej zapoznać się z ilością talerzy czy filiżanek. Nie ma potrzeby kupowania dużej zastawy, jeśli obdarowani nie organizują licznych imprez rodzinnych.

Perfumy – unikatowy pomysł na prezent

Kupno perfum jako prezent polecane jest przede wszystkim, gdy mamy wiedzę na temat zapachów stosowanych przez obdarowywanego. Przed zakupem warto rozważyć, czy wybrana osoba lubi bardziej intensywne zapachy czy wybiera raczej delikatniejsze tony. Często mówi się, że perfumy to odzwierciedlenie osobowości człowieka, dlatego wybierając zapach zastanów się jaka jest dana osoba, w jakim jest wieku oraz jaki prowadzi styl życia. Z pewnością takie krótkie rozważania pomogą w dobrze odpowiednich perfum.

ds_admin

Next Post

Za co cenimy drabinki gimnastyczne?

pt. lut 11 , 2022
Przyrządy i urządzenia gimnastyczne lub te wykorzystywane na siłowni będziemy cenili przede wszystkim za wysoki poziom użyteczności. Nie inaczej będzie z drabinką gimnastyczną, która jest w zasadzie powszechnie wykorzystywana przez trenerów bez względu na to, o jaką dyscyplinę sportową chodzi. Jakie mięśnie pomoże rozwinąć drabinka do ćwiczeń? Oczywiście, jeżeli chodzi […]
drabinka-do-ciwczen