Jak udekorować dom na wiosnę?

Piękny dom to nie tylko miejsce odpoczynku po ciężkim dniu pracy, ale też wizytówka jego mieszkańców. Każdy chce, by miejsce w którym przebywa było czyste, pachnące i przytulne. Trzeba przyznać, ze okres zimowy nie nastraja do dbania o swoje otoczenie. Siedzimy wtedy zazwyczaj z kubkiem gorącej herbaty, owinięci kocem i oglądamy telewizję. Dni są krótkie, więc nie ma zbyt dużo czasu na pracę. Jednak z upływem miesięcy nadchodzi wiosna i wszystko budzi się do życia. Nabieramy wtedy ochoty na zmiany.

Co zrobić, żeby przygotować nasz dom na wiosnę? Jakich dekoracji użyć i na co zwrócić uwagę?

Dekorowanie domu nie musi być ani drogie ani czasochłonne. Tak naprawdę, wystarczy dobry pomysł i niewielki budżet. Na pewno warto zamienić koce i poduszki na lekką narzutę. Dobrze będzie zrezygnować z wielkich obrusów, decydując się na kolorowe serwetki. W wazonach można umieścić gałązki bazi zebrane podczas porannego spaceru. Jeżeli zależy nam na prawdziwym wiosennym klimacie, to można zainwestować w kilka bukietów tulipanów. Takie kwiaty kosztują osiem złotych a efekt jaki osiągniemy jest bezcenny. Tulipany odpowiednio często podlewane są w stanie cieszyć nasze oczy nawet dwa tygodnie.

Kolejnym krokiem w wiosennych zmianach jest kwestia dotycząca garderoby. Należy przejrzeć szafę i pożegnać zimowe ubrania. Ich miejsce powinny zająć sukienki, tenisówki i lekkie żakiety. Doskonałym akcentem są również doniczki z ziołami ustawione w kuchni, które nadadzą wiosennego klimatu i poprawią jakość naszych potraw.

Na koniec, chowamy grube skarpety, kubki na gorącą czekoladę, a wyciągamy adidasy i wodę mineralną. Jesteśmy gotowi, aby przywitać wiosnę.

Posted in Dom

geeway

Next Post

Prosty i tani sposób na piękne włosy, czyli dlaczego warto płukać włosy w ziołach.

wt. lip 23 , 2019
Każda z nas marzy o zdrowych i lśniących włosach. Ty również możesz olśniewać pięknymi włosami dzięki naturalnym płukankom ziołowym. Napary ziołowe do płukania włosów, z doskonałymi efektami, stosowały już nasze babcie. Ziołowe płukanki stosowane regularnie sprawią, że włosy będą mocne, zdrowe i piękne. Najlepsze efekty osiągniesz, stosując je przez dłuższy […]