Zestawy garnków jako prezent dla cioci

Zbliżają się okrągłe urodziny cioci, czy też jakaś inna, ważna uroczystość, podczas której wypada wręczyć cioci i wujkowi prezent? Kupowanie prezentów na duże uroczystości może być problemem. Czy zestawy garnków są dobrym pomysłem?

Zorientuj się, czy tego potrzebuje?

Jeśli zestawy garnków to coś, co planujesz kupić na urodziny cioci, to najpierw zorientuj się, czy ciocia na pewno tego potrzebuje. Co prawda można kupić tego typu prezent, ale szkoda, jeśli będzie się on kurzył i stał na strychu, bo, na przykład, ciocia korzysta tylko ze swoich ulubionych garnków i nie potrzebuje nowych, albo po prostu ma na tyle dużo garnków, że kolejny zestaw nie zmieści się w szafce. Zestawy garnków mogą być świetnym prezentem dla młodego małżeństwa, które dopiero wkracza w dorosłe życie, ale niekoniecznie dla osoby, która ma już swoje lata. Jeśli jednak bardzo chcemy sprezentować zestawy garnków, sięgnijmy po taki, którego ciocia raczej nie ma, np. garnki rzymskie czy garnki do gotowania na parze. Możemy kupić też szybkowar. Są to przedmioty, które nie są tak popularne, jak zwykłe zestawy garnków, dzięki czemu prezent może wydać się także bardziej ekskluzywny.

Jeśli nie garnki, to co?

Ciocie nie zawsze są nam tak bliskie, jak rodzice czy dziadkowie, dlatego też zakup prezentu dla niej może być trudniejszy, niż dla najbliższej rodziny. Nie ma jednak powodu do paniki ani zmartwień. Dla cioci można sięgnąć po prezenty, które będą neutralne i miłe dla każdego, bez względu na wiek. Kosz ze słodyczami, dobrej jakości kawa, kosmetyki – to rzeczy, które są neutralne, a trudno jest nimi nie trafić w gust solenizantki. Zwłaszcza, jeśli wiemy o cioci choć trochę i wiemy, jakie słodycze lubi, albo jakie lubi zapachy. Z pewnością na pomoc przyjdzie nam mama, czy babcia, która pewnie zna ciocię bardziej, niż my.

Ekskluzywne prezenty

Jeśli mamy na tyle funduszy, albo chcemy złożyć się na większy prezent z innymi członkami rodziny, możemy poszukać bardziej ekskluzywnego prezentu. Tego typu prezent, to wypad do SPA dla dwoje, czy bilety do opery. Często ludzi nie mogą pozwolić sobie na tego typu rozrywkę, a mogliby chcieć zobaczyć chociaż, jak to wygląda, by wyrobić sobie opinię. Oczywiście, jeśli ciocia nie należy do osób, które w ogóle chciałyby odwiedzić operę, nie ma sensu się wykosztowywać, ale SPA powinno być dobrym pomysłem. Można ufundować także jakieś krótkie wakacje, jeśli prezent jest na okrągłe urodziny, czy dużą uroczystość, jak Srebrne Wesele. Jeśli na prezent składa się cała rodzina, to weekend nad morzem nie powinien być aż tak drogi, a ciocia z wujkiem z pewnością będą szczęśliwi, że mogą spędzić razem czas i poczuć się znów jak młode małżeństwo.

Posted in Dom

admin

Next Post

Złap oddech na własnej działalności

pt. kwi 3 , 2020
Rezygnacja z etatu i postawienie na własną działalność gospodarczą, to poważny krok w życiu przedsiębiorcy. Ten czas wiąże się z podwyższonym poziomem stresu. Mamy wiele niewiadomych, zawiłość przepisów prawa nie ułatwia sprawy, a kolejki w urzędach przyprawiają o zawrót głowy. Jak sobie radzić? Przygotuj dokładny plan otwarcia firmy Samo stanie […]